Z-ca Kierownika Biura Likwidacji Szkód (nr ref.: DOK/09/2020)

06-07-2020

miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • organizowanie pracy zespołu,
  • przygotowywanie procedur związanych z funkcjonowaniem biura,
  • opracowywanie i przygotowywanie raportów związanych z działaniem biura na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • uczestnictwo w procesie likwidacji szkód,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań biura,
  • współpraca przy tworzeniu nowych produktów oraz nowych rozwiązań,
  • współudział w opracowywaniu założeń do systemu informatycznego w zakresie likwidacji szkód.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: prawo, ekonomia, inne związane z tematyką ubezpieczeniową),
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z sektorem ubezpieczenia finansowego (mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód finansowych),
  • znajomości zasad tworzenia umów oraz umiejętności interpretacji zapisów umów,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomości języka rosyjskiego przynajmniej w stopniu podstawowym oraz mile widziana znajomość j. niemieckiego lub innego języka zachodnioeuropejskiego,
  • znajomości pakietu office, w szczególności excel na poziomie zaawansowanym,
  • analitycznego podejścia do zadań,
  • zdolności interpersonalnych, umiejętności organizowania pracy zespołu,
  • gotowości do pogłębiania wiedzy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywanie nowej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, multikafeteria mybenefit, karty multisport),
  • dobry dojazd do pracy (Centrum Warszawy),
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”