Kariera

Z-ca Kierownika Biura Likwidacji Szkód

16-11-2020

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • organizowanie pracy zespołu
  • przygotowywanie procedur związanych z funkcjonowaniem biura
  • opracowywanie i przygotowywanie raportów związanych z działaniem biura na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • uczestnictwo w procesie likwidacji szkód
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań biura
  • współpraca przy tworzeniu nowych produktów oraz nowych rozwiązań
  • współudział w opracowywaniu założeń do systemu informatycznego w zakresie likwidacji szkód

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: prawo, ekonomia, inne związane z tematyką ubezpieczeniową)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z sektorem ubezpieczenia finansowego (mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód finansowych)
  • znajomości zasad tworzenia umów oraz umiejętności interpretacji zapisów umów
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana podstawowa znajomość języka rosyjskiego oraz j. niemieckiego lub innego języka zachodnioeuropejskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • zdolności interpersonalnych, umiejętności organizowania pracy zespołu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premie + konkursy)
  • nowoczesne i komfortowe warunki pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • wyposażenie w mobilne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy z pakietem GB, VPN)
  • samodzielność w działaniu oraz otwartość na Twoje pomysły
  • wsparcie merytoryczne
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych, w tym: prywatną opiekę medyczną również dla członków Twojej rodziny, kartę sportową, kafeterię benefitów - gdzie sam decydujesz na co wydajesz zgormadzone środki, Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, ubezpieczenia grupowe, możliwość rozwoju kompetencji językowych dzięki platformie do nauki języków obcych, szkolenia i warsztaty, akcje i eventy rekreacyjno-sportowe, dofinasowanie dojazdów do pracy, świadczenia i pożyczki z ZSŚS i wiele innych

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”