Stażysta w Biurze Ryzyka Ubezpieczeniowego (Nr ref.:BRU/35/2019)

28-01-2019

Główne zadania:

  • weryfikacja danych rejestrowych i identyfikacyjnych podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych;
  • rejestracja podmiotów w bazie firm;
  • weryfikacja i rejestracja wniosków limitowych;
  • pozyskiwanie informacji o podmiotach z dostępnych źródeł;
  • zasilanie bazy danych danymi wykorzystywanymi do oceny;
  • zasilanie modeli oceny firm.

Oczekujemy:

  • Studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów uczelni wyższej;
  • podstaw znajomości oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw;
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office;
  • umiejętności pracy z dużą ilością informacji pod presja czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno prawnej (umowa zlecenie) w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BRU/35/2019.”

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BRU/35/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”