Kariera Kariera

Specjalista ds. windykacji (Nr. ref.: BWO/1/2019)

03-04-2019

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • prowadzenie działań windykacyjnych,
  • rejestracja zleceń windykacyjnych,
  • obsługa korespondencji,
  • sporządzanie raportów i materiałów związanych z działalnością komórki organizacyjnej na potrzeby organów nadzoru i innych instytucji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (ekonomia lub prawo będzie atutem),
  • umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • znajomość języków obcych będzie atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno prawnej (umowa zlecenie) w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BWO/1/2019.”

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BWO/1/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.