Specjalista ds.Telefonicznej Obsługi Klienta Biznesowego (Nr ref.: BO/6/2019)

12-07-2019

Nr ref.: BO/6/2019

Główne zadania:

  • kontakty telefoniczne i mailowe z kontrahentami i klientami KUKE S.A.,
  • identyfikacja problemów i kierowanie rozmów do właściwych komórek organizacyjnych,
  • doradztwo klientom biznesowym oraz odpowiadania na pytania oraz rozwiązywanie problemów na pierwszej linii wsparcia,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem biznesowym i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ewentualnie student/studentka ostatniego roku),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( język rosyjski będzie dodatkowym atutem),
  • dobrej znajomości MS Excel i MS Word,
  • orientacji na wysoką jakość realizowanych zadań, dociekliwości i samodzielności,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • empatii oraz entuzjazmu dla idei rozwoju polskiej małej i średniej przedsiębiorczości,
  • atutem będzie doświadczenie w pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w telefonicznej posprzedażowej obsłudze klienta w obszarze B2B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno prawnej (umowa zlecenie) w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetważanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.