Kariera Kariera

Specjalista ds. Ryzyka Faktoringu (Warszawa) SRF/KF/2020

04-03-2020

Główne zadania:

  • strukturyzowanie transakcji faktoringowych;
  • prowadzenie analiz ryzyka transakcji faktoringowych na etapie przygotowywania opinii
    i przeglądów rocznych Klientów;
  • przygotowywanie i prezentacja rekomendacji o transakcjach na Komitecie Faktoringowym;
  • monitoring i kontrola ryzyka na dedykowanym portfelu Klientów Faktora;
  • prowadzenie audytów wstępnych i okresowych w siedzibie klientów Spółki;
  • zarządzanie limitami kontrahentów w umowach faktoringowych w ramach przyznanych kompetencji ;
  • współpraca z pozostałymi jednostkami Grupy KUKE w zakresie realizacji procesu faktoringowego;
  • udział w tworzeniu narzędzi, procedur i metod analizy transakcji faktoringowych.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (preferowany kierunek: bankowość, finanse, ekonomia);
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w ocenie/analizie  ryzyka transakcji faktoringowych;
  • gotowości do delegacji służbowych na terenie całego kraju do ok. 10% czasu pracy;
  • zdolności analitycznego myślenia i formułowania właściwych wniosków;
  • umiejętności współpracy w zespole;
  • zdolności organizacyjnych, samodzielności i systematyczności;
  • zaangażowania i wykazywania się inicjatywą.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowanej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • podejście „work-life balance”;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania nowej wiedzy;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie biletów komunikacji, owocowe wtorki, program MyBenefit itd.);
  • dobrą lokalizację biura (Centrum Warszawy).

W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji na wskazane stanowisko pracy prosimy o kliknięcie przycisku APLIKUJ, co będzie równoznaczne z wyrażeniem przez Państwa dobrowolnej zgody na złożenie dokumentów aplikacyjnych i wzięcie udziału w tej rekrutacji.

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE Finance S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KUKE Finance S.A. w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska pracy w KUKE Finance S.A.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.