Kariera Kariera

Specjalista ds. Obsługi Polis (Nr ref. BOI/05/2019)

06-06-2019

Główne zadania:

  • analiza ryzyka ubezpieczeniowego na podstawie informacji przekazanych przez Klientów,
  • przygotowywanie i akceptacja zapisów umowy oraz analiza wpływu zapisów umowy na ryzyko ubezpieczeniowe,
  • analiza umowy ubezpieczenia pod wzgędem wewnętrznej spójności dokumentu.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego preferowane wydziały: prawnicze, ekonomiczne lub inne związane z tematyką ubezpieczeniową,
  • mim. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze ubezpieczenia finansowego,
  • znajomości zasad tworzenia umów oraz umiejętności interpretacji ogólnych warunków ubezpieczenia,
  • analitycznego podejście do zadań
  • bardzo dobrej znajomości Excela.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny / opiekę medyczną,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy),
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BOI/5/2019.

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BOI/5/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”