Kariera Kariera

Specjalista ds. Księgowości (Nr ref.:DKS/10/2020)

09-07-2020

Główne zadania:

  • księgowanie faktur zakupu w tym zakupu środków trwałych;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • księgowanie wydatków pracowniczych (wydatki kartami kredytowymi, delegacje krajowe i zagraniczne);
  • sporządzanie i składanie deklaracji VAT oraz JPK_VAT;
  • sporządzanie deklaracji GUS.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego w zakresie rachunkowości lub ekonomii;
  • min. 3-letniego doświadczenia w księgowości (księgi rachunkowe);
  • znajomości polskich zasad rachunkowości i przepisów podatkowych w szczególności VAT;
  • znajomości rozliczeń z pracownikami;
  • znajomości pakietu MS Office.

Oferujmy:

  • umowę o pracę na czas określony w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy);
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej;
  • elastyczne godziny pracy;
  • owocowe wtorki.

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”