Kariera Kariera

Recepcjonistka/Recepcjonista (Nr ref.: BPA/10/2019)

08-08-2019

Nr ref.: BPA/26/2018

Termin zgłoszeń: 30.12.2018

Główne zadania:

  • obsługa recepcji,
  • przyjmowanie i obsługa gości,
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji w firmie,
  • obsługa Zarządu oraz spotkań biznesowych,
  • łączenie rozmów telefonicznych,
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych.

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy),
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetważanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.