Kariera Kariera

Radca Prawny (nr ref.: DPR/08/2020)

22-06-2020

Główne zadania:

  • wsparcie prawne pracowników zakładu ubezpieczeń (sprzedaży, obsługi Klienta),
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • przygotowywanie pism procesowych,
  • uczestnictwo w rozprawach sądowych, negocjacjach, reprezentowanie w sporach sądowych,
  • uczestnictwo w opracowaniu ogólnych warunków ubezpieczeń oraz aktów legislacji wewnętrznej.

Oczekujemy:

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień prawno-ekonomicznych,
  • znajomości zagadnień z zakresu prawa ubezpieczeniowego i bankowego, w szczególności w zakresie "project finance",
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziana dobra znajomość innego języka obcego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy),
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

„W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”