Kariera Kariera

Młodszy/Młodsza Księgowa (Nr ref.:BKS/33/2019)

08-01-2019

Główne zadania:

  • księgowanie dokumentów kosztowych krajowych i zagranicznych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie wydatków pracowniczych (w tym wydatki kartami kredytowymi),
  • analizy dotyczące rozrachunków z odbiorcami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości lub ekonomii,
  • min. 3 lat doświadczenia w księgowości (księgi rachunkowe),
  • znajomości polskich zasad rachunkowości,
  • dobrej znajomości Excela,
  • odpowiedzialności, sumienności, dokładności, bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości, komunikatywności oraz umiejętności współpracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny / opiekę medyczną,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy przy Złotych Tarasach),
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BKS/33/2019.

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BKS/33/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”