Kariera

Młodszy Specjalista w Departamencie Sprzedaży

07-04-2021

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie raportów
  • Prowadzenie rejestrów sprzedażowych
  • Przygotowywanie cyklicznych analiz i zestawień
  • Bieżące wsparcie zespołu sprzedażowego
  • Udział w projektach toczących się w ramach Departamentu Sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ekonomia, zarządzanie, ubezpieczenia, matematyka, informatyka)
  • Znajomość MS Office zwłaszcza Excel na poziomie zaawansowanym (formuły, tabele przestawne)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność, samodzielność, samodyscyplina związana z koniecznością terminowego wykonywania pracy w trybie zdalnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony w renomowanej instytucji finansowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Nowoczesne i komfortowe warunki pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wyposażenie w mobilne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy z pakietem GB, VPN)
  • Samodzielność w działaniu oraz otwartość na Twoje pomysły
  • Wsparcie merytoryczne
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych, w tym: prywatną opiekę medyczną również dla członków Twojej rodziny, kartę sportową, kafeterię benefitów - gdzie sam decydujesz na co wydajesz zgromadzone środki, Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, ubezpieczenia grupowe, możliwość rozwoju kompetencji językowych dzięki platformie do nauki języków obcych, szkolenia i warsztaty, akcje i eventy rekreacyjno-sportowe, dofinasowanie dojazdów do pracy, świadczenia i pożyczki z ZSŚS i wiele innych

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”