Młodszy Specjalista w Biurze Finansów (Nr ref.: FIN/08/2018)

28-02-2018

Młodszy Specjalista w Biurze Finansów

Liczba wakatów: 1

Nr ref.: FIN/08/2018

Termin zgłoszeń: 31 marca 2018 r.

Główne zadania:

  • współuczestniczenie w procesach controllingowych i sprawozdawczych zakładu ubezpieczeń,
  • analiza i raportowanie danych finansowych będących podstawą do podejmowania decyzji zarządczych,
  • integracja danych pochodzących z różnych źródeł,
  • sporządzanie prezentacji i wizualizacji dot. wyników sprzedażowych i finansowych spółki,
  • udział w procesie planowania i budżetowania,
  • udział we wdrożeniach nowych narzędzi i procesów controllingowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ewentualnie student/studentka ostatniego roku) na kierunkach matematycznych, ekonometrycznych, ekonomicznych, finansowych itp.,
  • umiejętności analitycznych oraz zdolności wyciągania logicznych wniosków,
  • umiejętności tworzenia modeli finansowych/ekonometrycznych,
  • wskazane min. półroczne doświadczenie w obszarze finansów lub analiz, preferowana branża ubezpieczeniowa,
  • pożądana znajomość rachunkowości zakładów ubezpieczeń,
  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • biegłej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel, w tym VBA,
  • mile widziana znajomość SQL,
  • znajomość rozwiązań Business Intelligence/ baz i hurtowni danych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań,
  • opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) :

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa, jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym FIN/08/2018. Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.”

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa, , jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym FIN/08/2018 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.