Młodszy Specjalista ds. Obsługi Analitycznej i Administracyjnej Departamentu Windykacji (nr ref. DWI/06/2020)

21-07-2020

Główne zadania:

  • planowanie i bieżąca kontrola wskaźników windykacji okresowo i ad hoc;
  • monitorowanie i analiza odchyleń wyników od planu;
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby podejmowanych decyzji biznesowych oraz rekomendowanie rozwiązań strategicznych;
  • projektowanie nowych narzędzi raportowania;
  • wsparcie innych działów z zakresu analiz np. szczegółowe analizy produktowe;
  • udział w projektach wspierających efektywność organizacji;
  • bieżąca obsługa administracyjna Departamentu Windykacji.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (preferowany kierunek: ekonometria, rachunkowość, ekonomia) lub studentów 4 - 5 roku studiów;
  • zdolności analitycznego myślenia i formułowania właściwych wniosków;
  • umiejętności pracy na dużej ilości danych;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności: MS Access, MS Power Query, MS Power Point, Visual Basic;
  • umiejętności szybkiego uczenia się;
  • umiejętności współpracy w zespole;
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów;
  • zdolności organizacyjnych, samodzielności i systematyczności;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne;
  • pracowniczy Program Emerytalny (możliwość dołączenia na zasadach obowiązujących w KUKE);
  • dużą samodzielność działania;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport, multikafeteria mybenefit).

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”