Kariera Kariera

Młodszy Specjalista ds. HelpDesk (Nr ref.: IT/5/2019)

08-07-2019

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • konfiguracja komputerów w tym implementacja obrazów oraz uruchomienie profilu użytkownika,
  • podłączanie stacji roboczej do Active Directory,
  • instalacja Office 365 na stacjach roboczych oraz konfiguracja MS Outlook,
  • wymiana komputerów u użytkowników.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomość systemów operacyjnych Windows 7 oraz Windows 10 w zakresie konfiguracji i integracji z Active Directory,
  • dobrej znajomość Office 365 lub Office 2016 lub Office 2019 w zakresie instalacji i konfiguracji w tym konfiguracji Outlook,
  • praktycznej wiedzy w zakresie przygotowania i implementacji obrazów systemów operacyjnych na PC (znajomość oprogramowania Dell Image Assist jest mile widziana).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • owocowe wtorki,
  • dobry dojazd do pracy (Centrum Warszawy).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetważanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.