Kariera Kariera

Młodszy Specjalista ds. Gwarancji (nr ref.: DGW/4/2020)

31-01-2020

Główne zadania:

  • udzielanie i obsługa gwarancji;
  • analiza kontraktów;
  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie gwarancji;
  • budowa odpowiednich relacji z klientami;
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z klientami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki- ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie);
  • mile widziane doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach finansowych lub w bankowości,;
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu finansów zakładów ubezpieczeń;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • wysokich zdolności komunikacyjnych;
  • wysokich zdolności analitycznych, skrupulatności, systematyczności i dokładności;
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania nowej wiedzy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, multikafeterię mybenefit, owocowe wtorki);
  • Pracowniczy Program Emerytalny (możliwość dołączenia na zasadach obowiązujących w KUKE);
  • pracę w Centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”