Młodszy Menedżer Produktu/Menedżer Produktu (nr ref.: BRP/8/2019)

11-09-2019

Główne zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie grupy produktów oferowanych przez KUKE S.A. (ubezpieczenia finansowe – ubezpieczenie należności i gwarancje ubezpieczeniowe),
  • negocjowanie parametrów i wdrażanie produktów do kanałów dystrybucji: firm brokerskich, banków, doradców finansowych, sieci własnej,
  • opracowywanie ogólnych warunków ubezpieczeń oraz taryf, współudział w tworzeniu polityki cenowej dla produktów,
  • zarządzanie zespołami projektowymi, opracowywanie instrukcji, procedur, wytycznych i interpretacji w zakresie ubezpieczeń finansowych,
  • dostosowanie regulacji produktowych do otoczenia rynkowego i prawnego oraz wymogów KUKE S.A.
  • współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych (materiały informacyjne),
  • współpraca z działem IT pod kątem wdrażania rozwiązań systemowych związanych z wdrażanym/modyfikowanym produktem,
  • bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania nadzorowanych produktów.
  • szkolenia produktowe dla pracowników oraz partnerów biznesowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: prawo, ubezpieczenia, bankowość/finanse, ekonomia,
  • min 3 lat doświadczenia w ubezpieczeniach finansowych, w szczególności w zakresie zarządzania produktami,
  • umiejętności efektywnego zarządzania zespołem projektowym przy wdrażaniu nowych produktów / zmian,
  • umiejętności definiowania i identyfikacji potrzeb Klientów,
  • znajomości technik sprzedaży ubezpieczeń finansowych,
  • znajomości rynku ubezpieczeniowego w Polsce, w tym rozwiązań legislacyjnych i oczekiwań regulacyjnych w zakresie zarządzania produktem,
  • wiedzy z obszaru ryzyka, marketingu, sprzedaży oraz IT,
  • doświadczenia w budowaniu relacji z Klientami instytucjonalnymi,
  • biegłej znajomości obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office,
  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
  • umiejętności analitycznych,
  • dynamizmu i orientacji na osiąganie celów,
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy),
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.