Młodszy Doradca Klienta/Doradca Klienta (nr ref. RBS/12K/2019)

13-11-2019

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora B2B
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych odpowiednio dobranych do potrzeb Klientów
  • Zarządzanie relacją z Klientem
  • Realizacja celów biznesowych oraz przygotowywanie raportów i analiz
  • Bieżąca obsługa Klientów zgodnie ze standardami Spółki.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, prawo, ubezpieczenia oraz kierunki pokrewne
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych oraz pozyskiwaniu Klientów – będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowania na Klienta oraz nastawienia na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej poprzez umiejętne wyznaczanie priorytetów
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • Dokładności i rzetelności w raportowaniu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Analitycznego myślenia
  • Znajomości pakietu Ms Office
  • Prawo jazy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
  • Możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne
  • Dużą samodzielność działania
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport, multikafeteria mybenefit).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”