Kariera Kariera

Młodszy Analityk ds. Reasekuracji (Nr ref.SSR/38/2019)

02-08-2019

Główne zadania:

  • przygotowywanie rachunków technicznych z tytułu umów reasekruacji,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • przygotowywanie wniosków do reasekuratorów w sprawie warunków reasekuracji,
  • współpraca z innymi biurami w zakresie reasekuracji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego / student ostatniego roku (ekonomia / finanse)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności: Excel warunek konieczny,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładności i systematyczności w realizacji powierzonych obowiązków,
  • mile widziana znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń / reasekuracji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania nowej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • szeroki pakiet socjalny / prywatna opieka medyczna, karta multisport, mybenefit,
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki,
  • dobry dojazd do pracy (Centrum Warszawy),

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetważanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.