Kariera Kariera

Menedżer ds. Zarządzania Ryzykiem (Nr ref.SZR/37/2019)

03-06-2019

Miejsce pracy: Warszawa

Liczba wakatów: 1

Nr ref.: SZR/37/2019

Główne zadania:

  • Koordynacja, monitorowanie systemu zarządzania ryzykiem w Spółce,
  • koordynacja i walidacja wyliczania wymogów kapitałowych SCR,
  • analizowanie profilu ryzyka spółki i stopnia jego odchylenia od założeń SCR,
  • koordynacja procesu Własnej Oceny Ryzyka i Wypłacalności,
  • definiowanie KRI i prowadzenie bazy zdarzeń w ramach zarządzania ryzykiem operacyjnym,
  • monitorowanie wskaźników wypłacalności i opracowywanie planów kapitałowych,
  • zarządzanie ryzykiem modeli scoringowych i aktuarialnych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunkach matematycznych, ekonometrycznych, ekonomicznych, finansowych itp.,
  • min. 5-letniego doświadczenia w zakresie zarządzania ryzykiem w branży finansowej,
  • znajomości regulacji prawnych z obszaru zarządzania ryzykiem w zakładzie ubezpieczeń,
  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności analitycznych oraz zdolności wyciągania logicznych wniosków,
  • biegłej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko raportujące bezpośrednio do Zarządu Spółki,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym SZR/37//2019.”

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym SZR/37/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.