Menedżer ds. Współpracy z Instytucjami Finansowymi (nr ref.: DSP/02/2020)

15-05-2020

obszar pracy: cała Polska

Główne zadania:

  • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie ubezpieczenia należności,
  • dystrybucja ubezpieczeń finansowych poprzez sieć sprzedaży instytucji finansowej,
  • utrzymywanie należytych relacji z instytucjami finansowymi,
  • współpraca w zakresie wdrażania nowych projektów.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomia, zarządzanie, prawo, ubezpieczenia),
  • minimum 5 lat doświadczenia w instytucji finansowej (faktor, leasingodawca, bank, ubezpieczyciel) w obszarze współpracy z klientami korporacyjnymi (lub faktorami),
  • znajomości zagadnień dot. faktoringu, kredytowania, leasingu, ubezpieczenia należności,
  • umiejętności zarządzania procesami,
  • doświadczenia na stanowisku managerskim,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywanie nowej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, multikafeteria mybenefit, karty multisport),
  • dobry dojazd do pracy (Centrum Warszawy),
  • elastyczne godziny pracy,
  • owocowe wtorki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”