Asystent/Młodszy Specjalista w Biurze Ryzyka Ubezpieczeniowego (Nr. ref.: BRU/9/2019)

07-08-2019

Główne zadania:

  • rejestracja i weryfikacja podmiotów gospodarczych,
  • pozyskiwanie i przetwarzanie informacji o kontrahentach i ich kondycji finansowej ,
  • obsługa obiegu dokumentów i komunikacji zewnętrznej biura,
  • sporządzanie raportów.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub ostatnie lata studiów),
  • podstawowej wiedzy z zakresu oceny zdolności kredytowej przedsiębiorstw,
  • dobrej znajomości MS Excel i MS Word,
  • orientacji na wysoką jakość realizowanych zadań, dociekliwości i samodzielności,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji biznesowych,
  • umiejętności pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • zatrudnienie w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy przy Złotych Tarasach).

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetważanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.