Kariera

Asystent w Departamencie Ryzyka Ubezpieczeniowego

11-03-2021

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • rejestracja i weryfikacja podmiotów gospodarczych w systemach informatycznych
  • pozyskiwanie i przetwarzanie informacji o kontrahentach i ich kondycji finansowej
  • obsługa obiegu dokumentów i komunikacji zewnętrznej biura
  • sporządzanie raportów

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • odznaczasz się dokładnością, uważnością i koncentracją na pracy
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • posiadasz umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu
  • posiadasz umiejętność posługiwania się programem MS Excel i MS Word
  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
  • posiadasz status studenta

Oprócz intersujących zadań gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w zgranym i zmotywowanym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem zasad work – life -balance
  • szansę na rozwój kompetencji i realizację celów zawodowych
  • atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy, ul. Krucza 50
  • liczne benefity

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”