Kariera Kariera

Asystent w Biurze Rozwoju Produktów (Nr ref.: DRP/10/2019)

05-11-2019

Jeżeli:

  • Jesteś studentem/tką
  • Interesujesz się ubezpieczeniami?
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?
  • Jesteś osobą zmotywowaną, dokładną, komunikatywną oraz otwartą?

Główne zadania:

  • Analiza umowy ubezpieczenia pod względem spójności dokumentu,
  • wsparcie administracyjne pracowników,
  • wsparcie w realizacji bieżących projektów,
  • samodzielna realizacja bieżących zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne,
  • pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania zadań,
  • możliwość ciągłego uczenia się,
  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.