Kariera Kariera

Asystent w Biurze Obsługi Polis (Nr ref.: BOI/35/2019)

07-06-2019

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • wykonywanie czynności zwiazanych z wystawieniem i administrowaniem umów ubezpieczenia,
  • współpraca z komórkami wewnętrzenymi w zakresie administrowania umowami ubezpieczenia,
  • przygotowywanie analiz związanych z rentownością zawartych umów ubezpieczenia.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office w szczególności excel,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane rozpoczęte studia w zakresie ekonomicznym, prawniczym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa zlecenie) w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BOI/35/2019.

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BOI/35/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”