Kariera

Asystent

10-02-2021

Departament Rozwoju Produktów

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Analiza umowy ubezpieczenia pod względem spójności dokumentu.
  • Wsparcie administracyjne pracowników.
  • Wsparcie w realizacji bieżących projektów.
  • Samodzielna realizacja bieżących zadań.

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz status studenta.
  • Interesujesz się ubezpieczeniami.
  • Posiadasz umiejętność posługiwania się programem MS EXcel.
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.
  • Jesteś osobą zmotywowaną, dokładną, komunikatywną oraz kreatywną

Oprócz intersujących zadań gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem zasad work – life -balance.
  • Szansę na rozwój kompetencji i realizację celów zawodowych.
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy, ul. Krucza 50.
  • Liczne benefity.

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”