Analityk kredytowy / Underwriter w Biurze Ryzyka Ubezpieczeniowego (nr ref. BRU/8/2019)

23-07-2019

Główne zadania:

  • ocena  ryzyka transakcji ubezpieczeniowych oraz ustalanie limitów kredytowych i pułapów zaangażowania w ramach nadanych uprawnień,
  • zarządzanie powierzonym portfelem ryzyk zgodnie z przyjętymi strategiami underwritingu,
  • sporządzanie wniosków na wyższe szczeble kompetencji limitowych,
  • sporządzanie analiz i opinii na zlecenie współpracujących komórek organizacyjnych.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia ekonomicznego,
  • znajomości oceny kredytowej przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych,
  • doświadczenia zawodowego w zakresie oceny ryzyka (wskazane doświadczenie w zakresie oceny ryzyka ubezpieczenia należności handlowych),
  • umiejętności szybkiego podejmowania racjonalnych decyzji,
  • umiejętności pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu,
  • dobrej znajomość języka angielskiego (dodatkowa znajomość innych języków obcych mile widziana).

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport, multikafeteria mybenefit);
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy);
  • elastyczne godziny pracy;
  • owocowe wtorki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetważanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”