Kariera Kariera

Analityk Kredytowy (nr ref. DRU/11/2020)

10-07-2020

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Główne zadania:

  • analiza finansowa przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych;
  • ocena ryzyka i ustalanie limitów kredytowych w ubezpieczeniu należności;
  • obsługa klienta w zakresie ustalanych limitów kredytowych;
  • komunikacja z innymi departamentami KUKE w zakresie dotyczącej oceny ryzyka i ustalania limitów kredytowych.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości narzędzi Microsoft Office;
  • 3 lat doświadczenia w sektorze finansowym (preferowane faktoring/ubezpieczenia);
  • praktycznej znajomości analizy finansowe przedsiębiorstw;
  • umiejętności oceny zdolności kredytowej i wyceny ryzyka kredytowego przedsiębiorstw;
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office (głównie Excel);
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na ryku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy);
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej;
  • elastyczne godziny pracy;
  • owocowe wtorki.

W przypadku chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w KUKE S.A., prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na poczet ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”