Aktualności Aktualności

Ruszyła jesienna edycja Program Handlu Zagranicznego

25-09-2018

Ekspansja zagraniczna polskich przedsiębiorstw ma fundamentalne znaczenie dla polskiej gospodarki. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to ogromne wyzwanie pod każdym względem. Firmy mogą otrzymać pomoc zarówno ze strony agencji rządowych, jak i firm komercyjnych – swoich partnerów w biznesie. Dlatego Bank BGŻ BNP Paribas wraz z koalicją Partnerów: Bisnode Polska, KUKE i dziennikiem Rzeczpospolita uruchomił wspólną inicjatywę o nazwie Program Handlu Zagranicznego. Program jest adresowany do polskich eksporterów i importerów. Jego celem jest wspieranie rodzimych przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej poprzez dostarczanie im nowoczesnych narzędzi oraz wiarygodnej i rzetelnej informacji.

Po pierwszej, udanej wiosennej edycji, jesienna seria spotkań z przedsiębiorcami w ramach Programu Handlu Zagranicznego, w sposób szczególny zaprezentuje możliwości ekspansji zagranicznej ukierunkowanej na młode, szybko rozwijające się rynki, na przykładzie kontynentu afrykańskiego. Przed firmami z Polski stoi pytanie, jak współpracować z partnerami z Afryki, żeby wykorzystać potencjał drzemiący w tym gigantycznym rynku, który ma szansę stać się kontynentem XXI wieku.

Jesienna edycja Programu Handlu Zagranicznego składa się z cyklu 8 konferencji na terenie całej Polski oraz wydarzeń towarzyszących. Poznaj kalendarium wydarzeń w najbliższych miesiącach i zarejestruj się na wybrane spotkania. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Data Nazwa wydarzenia Miasto
20.09.2018 Śniadanie „Czy polskie mleko odniesie sukces na rynkach rozwojowych?” Białystok
04.10.208 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Poznań
10.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Katowice
11.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Wrocław
16.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Warszawa
17.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Lublin
18.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Kraków
23.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Gdańsk
25.10.2018 Konferencja „XXI wiek – czas na nowe rynki?” Białystok

Zobacz relację z wiosennej edycji Programu Handlu Zagranicznego: