Aktualności Aktualności

KUKE z nagrodą European Leadership Awards

10-04-2018

Kapituła konkursowa European Leadership Awards przyznała firmie KUKE nagrodę w kategorii Export Ambassador, chcąc tym samym uhonorować działania wspierające rodzimych przedsiębiorców na arenie międzynarodowej. Coroczne dwudniowe forum European Executive Forum organizowane przez Executive Club odbyło się w dniach 9–10 kwietnia. Nagroda została wręczona prezesowi Januszowi Władyczakowi podczas uroczystej gali pierwszego dnia forum.

Nagroda za innowacyjne rozwiązania ułatwiające polskim przedsiębiorstwom eksport jest dla nas bardzo ważna, ponieważ właśnie po to działamy. To także idealne podkreślenie naszego dynamicznego rozwoju, który w 2017 roku zaowocował rekordową składką przypisaną brutto. W KUKE chcemy, żeby nasze kompleksowe rozwiązania ułatwiały rodzimym przedsiębiorcom prowadzenie biznesu w kraju i za granicą. Zabezpieczenie należności czy pozyskanie finansowania mogą być kluczowe dla „być albo nie być”, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw. KUKE uważnie słucha potrzeb klientów i dostosowuje swoje produkty tak, żeby jak najlepiej pasowały do ich potrzeb, tym bardziej cieszy nas fakt, że te starania zostały docenione przez tak zacne gremium. Zamierzamy dalej się rozwijać i towarzyszyć przedsiębiorcom w ekspansji nie tylko na rynki Unii Europejskiej, ale także do Azji czy Afryki – powiedział Janusz Władyczak, prezes KUKE.

Nagrody European Leadership Awards honorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, który wdrażają nowe technologie i innowacje, wyróżniają  się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa i etyki biznesowej.