Aktualności Aktualności

KUKE w barwach Grupy PFR

09-10-2017

Szanowni Państwo, 

Mamy przyjemność poinformować, że 1 października 2017 r. firma KUKE S.A. dołączyła do grona spółek tworzących Grupę Polskiego Funduszu Rozwoju (dalej „Grupa PFR”), dokonując jednocześnie kompleksowej zmiany identyfikacji zewnętrznej spółki. Jako Zarząd firmy, głęboko wierzymy, że nowy, ujednolicony przekaz wizualny, pozwoli nie tylko na odświeżenie wizerunku samego KUKE,  ale poprzez nowoczesną, czytelną i spójną identyfikację wskaże jednoznacznie na przynależność do wartości promowanych przez podmioty Grupy PFR. 

KUKE będąc ogniwem nowoczesnej i profesjonalnej struktury Grupy PFR już dziś staje się najlepszym partnerem biznesowym dla Państwa firmy, a także gwarantem nawiązania i utrzymania najlepszych relacji handlowych zarówno w Polsce, jak i w najodleglejszych rejonach świata. Wchodząc w skład Grupy PFR, KUKE jest w stanie zagwarantować Państwu jeszcze większe spektrum, idealnie, szytych na miarę rozwiązań produktowych oraz skonsolidowaną ofertę współpracy, opartą na doświadczeniu i gwarancji jakości reprezentowanej przez poszczególnych członków Grupy PFR.

Nasz gotowy do działania zespół profesjonalistów jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom, najbardziej wymagających rynków. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zarząd KUKE S.A.