Aktualności Aktualności

KUKE podczas XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy

02-09-2016

W ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju przedstawiciele KUKE wezmą udział w XXVI Forum Ekonomicznym w Krynicy, które odbędzie się w dniach 6-8 września 2016 r.

Zapraszamy do Pawilonu Ministerstwa Rozwoju zlokalizowanego w Dom Forum (Budynek C). Wspólna przestrzeń spółek zrzeszonych w Grupie Polskiego Funduszu Rozwoju posłuży do zorganizowania szeregu paneli dyskusyjnych, a także jako miejsce spotkań biznesowych.

Na wtorek 6 września 2016 r. przewidziane jest m.in. ogłoszenie przez Wicepremiera i Ministra Rozwoju, Mateusza Morawieckiego, programu ekspansji międzynarodowej polskich przedsiębiorstw. Szczegółowy program wydarzeń do pobrania poniżej.

W dniu 7 września 2016 r. Marek Czerski, prezes KUKE, będzie uczestniczył w panelu dyskusyjnym „Możliwości ekspansji i rozwoju polskich firm za granicą” organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. W debacie towarzyszącej ogłoszeniu wyników 6 edycji Rankingu Polskich Firm za Granicą udział wezmą: Jadwiga Emilewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Maciej Formanowicz, prezes fabryki Mebli Forte, Jacek Chwedoruk, prezes Rothschild Polska, Jonathan Knott, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce, Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP. 

W tym samym dniu Janusz Władyczak, wiceprezes KUKE, weźmie udział w debacie na temat wpływu zagranicznych inwestycji na rozwój innowacyjnej gospodarki w Polsce. Partnerem debaty będzie Gazeta Polska.

Prezes KUKE, Marek Czerski, mówi o roli KUKE w ograniczaniu ryzyka w transakcjach eksportowych dla Bankier.tv

Pliki do pobrania

grupa_pfr_program_wydarzen.pdf
Program wydarzeń w ramach Salonu Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju