Aktualności Aktualności

KUKE partnerem Welconomy Forum w Toruniu

05-03-2018

KUKE będzie partnerem Welconomy Forum, które odbędzie się w dniach 12-13 marca 2018 r. w Toruniu. Zapraszamy do śledzenia dyskusji z udziałem przedstawicieli KUKE.

W panelu dyskusyjnym, na temat roli instrumentów finansowych jako elementu rozwoju gospodarczego państwa (12 marca o godz. 13.00), wraz z m.in. Jerzym Kwiecińskim, ministrem inwestycji i rozwoju, weźmie udział Janusz Władyczak, prezes KUKE. Janusz Władyczak będzie również gościem panelu na temat strategii rozwoju polskiej gospodarki (12 marca o godz. 14.40). 

W debacie o wsparciu MŚP jako instrumentu odpowiedzialnego rozwoju (12 marca o godz. 14.40) głos zabierze Katarzyna Kowalska, wiceprezes KUKE.

Welconomy Forum to spotkanie wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy z dziedziny gospodarki, polityki, nauki i kultury oraz przedstawicieli administracji rządowej m.in. Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Tematyka forum skupi się na zagadnieniach związanych z polską gospodarką, jej pozycją na tle innych państw UE oraz kierunkami rozwoju. 

Więcej informacji oraz pełna agenda wydarzenia na stronie www.forumgospodarcze.pl