Aktualności Aktualności

KUKE partnerem Investment Forum & Awards Gala

07-05-2018

KUKE wspiera merytorycznie IX edycję Investment Forum & Awards Gala - spotkania kluczowych inwestorów i eksporterów z Polski i zagranicy, które odbędzie się 8 maja 2018 r. w Warszawie. W tym roku Forum odbędzie się pod hasłem „Inwestycje–Kapitał–Innowacje”, a wydarzenie zwieńczy uroczysta gala rozdania Diamentów Inwestycji.

Dotychczasowe edycje konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem w środowisku biznesowym, zrzeszając grono najwybitniejszych przedstawicieli sektora rynków inwestycyjnych oraz przedsiębiorców z Polski i zagranicy. Forum od lat cieszy się uznaniem największych spółek i zyskało status najbardziej merytorycznego wydarzenia o tematyce inwestycji. Wśród tematów podejmowanych podczas tegorocznej konferencji będą zagadnienia dotyczące możliwości inwestycji i zmian modeli funkcjonowania firm w dobie rewolucji technologicznej. Ostatnia dekada przyniosła dynamiczny wzrost liczby i wartości inwestycji zrealizowanych przez polskie firmy poza krajem.

W panelu na temat obecności polskich firm na światowych rynkach, wystąpi Elżbieta Kacprzykowska, dyrektor biura sprzedaży KUKE, która przedstawi instrumenty wspierające ekspansję zagraniczną, aktualne perspektywy dla przedsiębiorców w zakresie pozyskania kapitału na rozwój globalny oraz optymalne zabezpieczenia procesu eksportowego.

Więcej informacji o IX edycji Investment Forum & Awards Gala.