Aktualności

KUKE nagrodzona w konkursie Diamenty Infrastruktury i Budownictwa

21-02-2019

Współpraca KUKE z firmami z sektora infrastruktury i budownictwa została doceniona przez kapitułę konkursu Diamenty Infrastruktury i Budownictwa. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Podmiot Finansujący Roku.

Wczoraj w Warszawie odbyła się 10. już edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo. Była ona poświęcona zagadnieniom związanym z innowacjami na rynku budownictwa, nowymi technologiami w służbie infrastruktury oraz dynamice rozwoju inwestycji krajowego transportu. W wydarzeniu uczestniczyli managerowie polskich i zagranicznych spółek z sektorów infrastruktury i budownictwa, a także reprezentanci samorządów, władz lokalnych oraz administracji publicznej. Eksperci KUKE mówili na temat zarządzania ryzykiem inwestycji infrastrukturalnych i wykorzystaniu gwarancji ubezpieczeniowych jako formy zabezpieczenia kontraktów budowlanych. 

Konferencję zwieńczyło rozdanie Diamentów Infrastruktury i Budownictwa. Miło nam poinformować, że KUKE otrzymała wyróżnienie w konkursie w kategorii Podmiot Finansujący Roku. Podczas uroczystej gali statuetkę w imieniu zespołu KUKE odebrał prezes Janusz Władyczak.