Aktualności Aktualności

KUKE na konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo [wideo]

08-02-2018

KUKE po raz kolejny angażuje się w merytoryczne wsparcie przedsiębiorców. Byliśmy partnerem  konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo, organizowanej przez Executive Club, która miała miejsce 8 lutego 2018 r. w Warszawie. 

Reprezentował nas Robert Dębecki – dyrektor biura gwarancji, który wziął udział w panelu dyskusyjnym dzieląc się wiedzą m.in. na temat gwarancji kontraktowych oferowanych KUKE. Dzięki gwarancjom ubezpieczeniowym firmy mogą kompleksowo zabezpieczyć cały proces realizacji kontraktu – od momentu przetargu, aż po okres powykonawczy. Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo to jedno z najważniejszych wydarzeń w sektorze infrastruktury i budownictwa, w którym biorą udział najwięksi przedstawiciele branży zarówno z Polski, jak i zagranicy. Tradycyjnie w czasie konferencji dokonano podsumowania minionego roku w infrastrukturze, w tym efektów współpracy sektora publicznego i prywatnego. Jednak głównym tematem tegorocznego wydarzenia były zagadnieniach dotyczących postępu technologicznego i innowacji produktowych oraz wyzwań dla inwestorów i firm wykonawczych związanych z rozwojem sektora. 

Wydarzenie zwieńczyła gala podczas której wręczone zostały nagrody: „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” za największe osiągnięcia w branży w 2017 roku w kategoriach: realizacja roku, projekt roku, spółka budowlana roku, lider technologii, lider bezpieczeństwa, lider zrównoważonego budownictwa, doradca roku, bank finansujący roku, osobowość branży.
Zdjęcie: Archiwum własne


Robert Dębecki, dyrektor biura gwarancji KUKE