Aktualności

KUKE na Europejskim Kongresie Gospodarczym

09-05-2019

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to największe wydarzenie gospodarcze w naszej części Europy. To trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych przedstawicieli świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii. XXI edycja EKG odbędzie się w dniach 13-15 maja. Nie może na niej zabraknąć KUKE.

Szeroki i różnorodny zakres tematyczny EKG obejmuje kilkanaście głównych obszarów, co daje ponad sto debat, sesji, spotkań i innych wydarzeń. Wśród nurtów tegorocznej debaty znajdą się takie tematy jak rola młodych ludzi w przekształcaniu Europy i przyszłość Unii Europejskiej, zależności między ekspansywnymi technologiami a rozwojem gospodarczym i społecznym, międzynarodowa współpraca gospodarcza czy zagadnienia zrównoważonego rozwoju.

Prezes KUKE Janusz Władyczak weźmie udział w dwóch panelach dyskusyjnych: „GoGlobal – ekspansja polskiej branży kosmetycznej” (14 maja o godz. 13.30, sala konferencyjna 9) oraz „Forum Europa-ASEAN” (14 maja o godz. 15.30,  sala konferencyjna 7). Tomasz Ślagórski, wiceprezes KUKE, zabierze głos w sesji „Ekspansja krok po kroku” (14 maja o godz. 11.30, sala balowa A) na temat praktycznych aspektów zdobywania przez polskie firmy nowych zagranicznych rynków.

Zapraszamy do rozmów i spotkań.  Do zobaczenia w Katowicach!