Aktualności Aktualności

Grupa PFR podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy

05-09-2017

Dzisiaj rozpoczyna się  XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju - jedno z największych spotkań osobistości świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia, Ministerstwa Rozwoju i Finansów oraz Grupa Polskiego Funduszu Rozwoju przygotowały specjalną strefę, z bogatym programem wydarzeń oraz wygodną strefą networkingową.

Głównym wydarzeniem pierwszego dnia Forum w strefie Grupy PFR będzie premiera „Raportu Polskie startupy 2017” fundacji Startup Poland, którego partnerami są Polski Fundusz Rozwoju i PFR Ventures. Raport jest trzecią edycją badania nad najbardziej innowacyjnymi przedsiębiorstwami należącymi do sektora gospodarki cyfrowej w Polsce. Tego samego dnia odbędzie się prezentacja „Fundusze PFR Ventures – perspektywy rozwoju polskiego rynku venture capital”, w którym eksperci PFR Ventures będą dyskutować co zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać startupową rewolucję, w obliczu której stoi Polska.

W środę 6 września zapraszamy do strefy m.in. na panele z udziałem przedstawicieli Grupy PFR oraz Ministerstw Rozwoju i Finansów: „Lepsze prawo i dostęp do finansowania poprawiają kondycję MŚP”, „Branża motoryzacyjna nabiera rozpędu. O potencjale eksportowym polskich firm”, „Polskie miasta przyszłości - jak finansować inwestycje w samorządach?” oraz na prezentację „Ułatwienia dla biznesu: ulga inwestycyjna dla firm”. 

Tego samego dnia Janusz Władyczak, wiceprezes KUKE, weźmie udział w debacie „Nowy Jedwabny Szlak – szanse i wyzwania dla Polski i Europy”, która odbędzie się w godz. 10:40-11:55 w Salonie Rzeczpospolitej. Transmisja na żywo z debaty będzie dostępna na stronie rp.pl.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych i współorganizowanych przez Grupę PFR, do odwiedzania naszej strefy oraz śledzenia wydarzeń w mediach społecznościowych pod #KrynicaPFR.

Pliki do pobrania

agenda_grupa_pfr_krynica.pdf
Agenda wydarzeń w strefie Grupy PFR