Kariera Kariera

Specjalista ds. gwarancji (nr ref.: BGW/19/2017)

28-11-2017

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Nr ref.: BGW/19/2017

Termin zgłoszeń: 18 grudnia 2017

Główne zadania:

  • udzielanie i obsługa gwarancji;
  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie gwarancji;
  • budowa odpowiednich relacji z klientami;
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z klientami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunku- ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie);
  • minimum 2-letniego doświadczenia w ubezpieczeniach finansowych albo bankowości;
  • znajomości zagadnień z zakresu finansów zakładów ubezpieczeń;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • wysokich zdolności komunikacyjnych;
  • wysokich zdolności analitycznych, skrupulatności, systematyczności i dokładności;
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony;
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny / opieka medyczna.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres podając w temacie numer referencyjny i nazwę stanowiska.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Siennej 39, 00-121 Warszawa, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 j.t.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.