Kariera Kariera

Ekspert ds.strukturyzacji transakcji (nr ref.: BGS/17/2017)

06-11-2017

Główne zadania:

  • analiza ryzyka projektów inwestycyjnych,
  • strukturyzacja transakcji,
  • negocjowanie warunków finansowania oraz objęcia ochroną ubezpieczeniową,
  • analiza wniosków o ubezpieczenie należności finansowych kredytem średnio i długoterminowym,
  • sporządzanie raportów do podjęcia decyzji i prezentowanie ich decydentom,
  • przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
  • doświadczenia w realizacji transakcji Project&Structured Finance,
  • znajomości standardu dokumentacji kredytowej LMA,
  • doświadczenia w negocjowaniu dokumentacji finansowania i dokumentów zabezpieczeń,
  • doświadczenia w zakresie analizy finansowej spółek kapitałowych i projektów inwestycyjnych,
  • wiedzy na temat instrumentów finansowych stosowanych w transakcjach handlu zagranicznego,
  • zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności biegłego posługiwania  się programami Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • biegłej znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w ubezpieczeniach należności, windykacji,
  • znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny / opiekę medyczną,
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy przy Złotych Tarasach)

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres praca@kuke.com.pl podając w temacie numer referencyjny i nazwę stanowiska.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Siennej 39, 00-121 Warszawa, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 j.t.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.