Asystent ds. przygotowania informacji - umowa na czas zastępstwa (nr ref. BRU/08/2017)

12-07-2017

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • rejestracja i weryfikacja wniosków limitowych
  • rejestracja i weryfikacja podmiotów gospodarczych
  • pozyskiwanie i przetwarzanie informacji o kontrahentach i ich  kondycji finansowej
  • obsługa obiegu dokumentów i komunikacji zewnętrznej biura
  • sporządzanie raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • podstawowej wiedzy z zakresu oceny zdolności kredytowej przedsiębiorstw
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • ( język rosyjski będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel, MS Word
  • orientacji na wysoką jakość realizowanych zadań
  • dociekliwości i samodzielności
  • umiejętności  współpracy w różnorodnym i dynamicznym zespole
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji biznesowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań
  • opiekę medyczną

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres

praca@kuke.com.pl podając w temacie numer referencyjny i nazwę stanowiska.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Siennej 39, 00-121 Warszawa, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 j.t.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.