Kariera Kariera

Asystent ds. administracyjnych

07-11-2017

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska

Nr ref.: BPA/18/2017

Termin zgłoszeń: 30 listopada 2017 r.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: 20 zł brutto/godzinę

Główne zadania:

  • prowadzenie całości zadań administracyjnych związanych z obsługą podróży krajowych i zagranicznych (rezerwacja hoteli, rozliczanie delegacji, organizacja wiz i komunikacji międzynarodowej);
  • organizacja spotkań wewnętrznych biznesowych oraz posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej  (obsługa terminarza rezerwacji sal, obsługa cateringowa sal, przyjmowanie gości),
  • wsparcie prac kancelarii i archiwum wewnętrznego (rejestracja i wysyłka korespondencji, archiwizowanie i brakowanie dokumentów);
  • wsparcie prac administracyjnych związanych z obsługą Zarządu;
  • organizacja rekrutacji i komunikacji z kandydatami do pracy;
  • inne prace biurowe i administracyjne.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego I stopnia, mile widziani studenci ostatnich lat studiów magisterskich kierunków: administracja, socjologia, zarządzanie;
  • mile widziany staż lub praktyka w obsłudze administracyjnej Biur Zarządu/Biur Dyrektorów/Księgowości/Kadrach i Płacach/HR;
  • znajomość MS Word i Excel w stopniu zaawansowanym;
  • znajomość PowerPoint w stopniu średnio zaawansowanym;
  • znajomości języka angielskiego (B2);
  • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych;
  • dyspozycyjności 5 dni w tygodniu 8 godzin dziennie;
  • pozytywnego nastawienia do realizowanych zadań, umiejętności pracy pod presją czasu;
  • entuzjazmu i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań;
  • możliwość awansu w ramach struktur Wydziału Personalnego KUKE S.A.;
  • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy przy Złotych Tarasach).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres praca@kuke.com.pl podając w temacie numer referencyjny i nazwę stanowiska.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Siennej 39, 00-121 Warszawa, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 j.t.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.