Kariera Kariera

Analityk kredytowy / Underwriter (nr ref. BRU/07/2017)

12-07-2017

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • ocena  ryzyka transakcji ubezpieczeniowych oraz ustalanie limitów kredytowych i pułapów zaangażowania w ramach nadanych uprawnień;
  • zarządzanie powierzonym portfelem ryzyk zgodnie z przyjętymi strategiami underwritingu,
  • sporządzanie wniosków na wyższe szczeble kompetencji limitowych,
  • sporządzanie analiz i opinii na zlecenie współpracujących komórek organizacyjnych,
  • udział w tworzeniu strategii undewritingowych w odniesieniu do krajów, branż i produktów;
  • udział w doskonaleniu procedur, narzędzi i modeli stosowanych w procesie oceny i monitorowania ryzyka.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia ekonomicznego;
  • znajomości oceny kredytowej przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych;
  • doświadczenia zawodowego w zakresie oceny ryzyka (wskazane doświadczenie w zakresie oceny ryzyka ubezpieczenia należności handlowych);
  • umiejętności szybkiego podejmowania racjonalnych decyzji;
  • umiejętności pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu;
  • dobrej znajomość języka angielskiego (dodatkowa znajomość innych języków obcych mile widziana).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • dużą samodzielność działania w realizowaniu powierzonych zadań;
  • opiekę medyczną.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres

praca@kuke.com.pl podając w temacie numer referencyjny i nazwę stanowiska.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Siennej 39, 00-121 Warszawa, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 j.t.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.